MENU
Produkując komputery, staramy się łączyć wysoką jakość i nowoczesność z przystępną ceną sprzętu. Do montażu wykorzystujemy najwyższej klasy komponenty. Każdy klient ma do wyboru gotowe zestawy zaprojektowane przez marki, takie jak HP, Lenovo, Asus, Dell lub konfiguracje zaprojektowane zgodnie z własnymi wymaganiami.

Budując swoje komputery, bazujemy na tzw. otwartej konfiguracji. Pozwala ona bardzo łatwo rozbudować, wymienić lub naprawić sprzęt. Zakupione u nas zestawy komputerowe na Państwa życzenie dowieziemy pod wskazany adres i zainstalujemy na miejscu. Stała dbałość o jakość oferowanego sprzętu, w połączeniu ze współpracą z najbardziej renomowanymi firmami światowymi, takimi jak:

 
  • DELL, Microsoft, Intel
  • Asus, Gigabyte, Samsung,
  • AMD, Kingston, Seagate, WD
     
dały oczywisty wynik: komputery naszej produkcji charakteryzują się dużym wskaźnikiem niezawodności, przeznaczone są do intensywnej eksploatacji - również w sieciach i systemach wielodostępnych.

Dzięki jakości oraz cenie oferowanego przez nas sprzętu, z powodzeniem konkuruje on z komputerami najlepszych firm krajowych, jak i zagranicznych.