MENU
Firma dkComputers zajmuje się także sprzedażą i montażem urządzeń alarmowych, rejestratorów oraz kamer monitorujących.

W ofercie posiadamy trzy wersje monitoringu - od najprostszego i jednocześnie najtańszego monitoringu analogowego poprzez monitoring analogowy w jakości HD (HDTVI) aż po najlepszą jakość, czyli monitoring IP.

Różnice jakościowe pomiędzy systemami monitoringu chętnie zaprezentujemy Państwu osobiście w naszym sklepie
dkComputers.

Nowością technologiczną, jaka znajduje się w naszej ofercie, jest możliwość stałego podglądu obiektu, w którym zainstalowane są kamery za pomocą TELEFONU KOMÓRKOWEGO.

Monitoring wizyjny dzięki zaawansowanej technologii znakomicie sprawdza się w firmach zarówno tych małych, jak i dużych zakładach produkcyjnych, hotelach, restauracjach, sklepach, szkołach, domach jednorodzinnych czy też na otwartej przestrzeni.

Dzięki niemu możemy z łatwością śledzić, rejestrować, a także odtwarzać wszystkie zdarzenia w obiekcie, w którym znajduje się kamera. Monitoring jest zatem doskonałym narzędziem bezpieczeństwa np. w placówkach handlowych. Skutecznie odstrasza potencjalnych złodziei, a w przypadku kradzieży pozwala wykryć i zidentyfikować sprawcę. Z kolei dla pracodawców jest gwarancją kontroli pracowników, co podnosi efektywność ich pracy.

Ponadto, oferujemy systemy alarmowe, które zapewnią bezpieczeństwo każdego domu lub firmy. Dzięki systemowi za każdym razem, kiedy w ochranianym budynku zdarzy się coś niedobrego – pożar, włamanie, zalanie itd. - otrzymujemy informacje na telefon komórkowy. Taki system możemy także wykorzystać do sterowania urządzeniami różnego typu, np. bramą wjazdową.

Przyjedziemy na miejsce, aby zaprojektować i wycenić system zabezpieczeń optymalny dla Państwa potrzeb! System alarmowy lub monitoring wizyjny jesteśmy w stanie stworzyć już w cenie kilkuset złotych.

ZAPRASZAMY