MENU
Jesteśmy firmą działającą w branży informatycznej już 16 lat, zatem stażem załapaliśmy się na wszystkie kluczowe dla rynku nowych technologii przełomy, zmiany i innowacje. Siedziba naszej firmy znajduje się w Koninie, w samym sercu Wielkopolski. Idziemy z duchem czasu, zdając sobie sprawę, że w tej branży bycie na bieżąco to priorytet. Co robimy? Codziennie, w sposób profesjonalny i z pełnym zaangażowaniem, serwisujemy laptopy, komputery, drukarki, nawigacje oraz urządzenia fiskalne. Zajmujemy się także sprzedażą – w naszej ofercie znaleźć można praktycznie każdy sprzęt czy gadżet z branży informatycznej. Ponadto, montujemy systemy alarmowe, sprzęt monitorujący – także monitoring IP.

Profesjonalizm w wykonywaniu naszych usług zawdzięczamy naszym fachowcom – zatrudniamy czterech wykształconych specjalistów, którzy wciąż szlifują swoje umiejętności zdobywając kolejne certyfikaty i przechodząc szkolenia adekwatne do potrzeb i wyzwań, jakie kształtuje branża. Dzięki temu nie tylko odpowiadamy na potrzeby naszych klientów, ale i na stałe współpracujemy z licznymi firmami i instytucjami, takimi jak Starostwo Powiatowe w Koninie, Urząd Miasta w Koninie, czy szkoły podstawowe oraz średnie. Nasze kasy fiskalne można spotkać w setkach punktów handlowych Konina.

Filozofią naszej firmy jest rozwój i dbałość o szczegóły – z rozmysłem dobieramy marki produktów, które sprzedajemy, kładziemy nacisk na jakość wykonywanych przez nas usług oraz kierujemy się potrzebami konsumentów. Dzięki temu nasza firma ma stabilną pozycję na wielkopolskim rynku IT, rynku kas fiskalnych w Koninie, stałych współpracowników oraz powracających klientów. Doceniając to, co mamy, sięgamy po więcej! Załoga dkComputers